ثبت نام اینترنتی دوره دکتری  
Members
 
 
اعلانات
 نحوه تکمیل پرونده الکترونیکی

برای تکمیل پرونده داوطلبان شرکت در مرحله دوم پذیرش دکتری 11 فقره مدرک مورد نیاز است .

 

با ورود به بخش داوطلبان می توانید به  پرونده الکترونیکی خود دسترسی یابید. در این بخش پرونده الکترونیکی داوطلب ، مدارک مورد نیاز در یک جدول درج گردیده که به ترتیب شامل موارد زیر می شود.

1- انتخاب رشته و پرداخت الکترونیکی مبلغ ثبت نام

در این بخش شما به کد رشته محل های معرفی شده از سوی سازمان سنجش دسترسی دارید. کد رشته مورد نظر را انتخاب نموده و ذخیره نمایید.سپس با ورود به سامانه پرداخت آنلاین دانشگاه گیلان نسبت به ثبت مشخصات خود و پرداخت الکترونیکی مبلغ ثبت نام که مبلغ  70 هزار تومان می باشد اقدام نموده و کد سفارش که یک عدد شش رقمی است و از سامانه پرداخت آنلاین دریافت می کنید ، در محل مربوطه درج نموده و فرم را ذخیره کنید. 

اگر  به بیش از یک کد رشته محل معرفی شده باشید ، می توانید چند کد رشته را انتخاب نمایید ولی برای هر کد رشته بایستی مبلغ جداگانه واریز شود. برای کد رشته محل هایی که دارای گرایش مشابه هستند و فقط نوع دوره ( روزانه - شبانه - پردیس ) آنها متفاوت است ، یک پرداخت انجام شود.

 2-  تکمیل مشخصات و ارسال مدارک شناسایی

آن بخش از اطلاعات این فرم که تکمیل نشده را تکمیل نموده و تصویر کارت ملی و صفحه اول شناسنامه که به صورت فایل JPG  تهیه کرده اید را ارسال نمایید.

3- سوابق تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد

در این بخش اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی خود را تکمیل نموده و تصویر مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را  ارسال نمایید.

-لازم است داوطلبان درصورت نداشتن اصل مدرک فراغت از تحصیل (با ذکر معدل)برای هر یک از مقاطع تحصیلی،   فرم مدرک و معدل را تکمیل و پس از تایید توسط دانشگاه محل تحصیل، ضمن ارسال الکترونیکی، در روز مصاحبه ارائه نمایند.

-داوطلبانی که براساس تعاریف مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون، دانشجوی سال آخر محسوب شده و پس از تاریخ 96/11/30 از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده اند می بایست معدل تا تاریخ 96/11/30 را نیز در قسمت اول این فرم را به طور دقیق تکمیل نمایند. 

-دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ارشد که حداکثر تا پایان شهریور96 فارغ التحصیل می شوند ، لازم است قسمت دوم فرم مذکور را تکمیل و پس از تأیید موسسه آموزش عالی خود، تصویر اسکن شده آن را در بخش مدرک کارشناسی ارشد ضمیمه نمایند.

 

دانلود فرم گواهی مدرک و معدل

 

4- مقالات ارائه شده در  نشریات معتبر علمی

چنانچه مقالاتی در نشریات معتبر علمی به چاپ رسانده اید ، مشخصات مقاله و اصل فایل مقاله را در بخش مربوطه ضمیمه نمایید.

 5- مقالات ارائه شده در  همایش های معتبر علمی داخلی و بین المللی

چنانچه مقالاتی در همایش های معتبر علمی ارائه نموده اید ، مشخصات مقاله و اصل فایل مقاله را در بخش مربوطه ضمیمه نمایید.

 6-  کتاب 

اگر در تألیف و ترجمه کتاب چاپ شده همکاری داشته اید ، مشخصات کتاب را در بخش مربوطه ذخیره نمایید.

 7-  اختراع 

اگر اختراع ثبت شده ای در نهادها و سازمان های معتبر داخلی و خارجی داشته اید ، مشخصات اختراع را در بخش مربوطه ثبت نموده و تصویر فایل گواهی ثبت اختراع را ضمیمه نمایید.

 8- کسب عنوان یا مقام برتر در جشنواره های علمی معتبر ملی و بین المللی

اگر در جشنواره های علمی معتبر داخلی و خارجی نظیر جشنواره خوارزمی ، جشنواره فارابی و ... موفق به کسب عنوان یا مقام برتر شده اید ، مشخصات آن را ثبت نموده و تصویر فایل گواهی آن را ارسال نمایید.

 9-  پایان نامه کارشناسی ارشد

مشخصات مربوط به پایان نامه کارشاسی ارشد خود را ثبت نموده و فایل تصویر صورتجلسه دفاع را ضمیمه نمایید.

  10 - کسب عنوان در المپیادهای علمی

اگر در المپیادهای علمی دانشجویی موفق به کسب مقام برتر شده اید ، مشخصات آن را ثبت نموده و فایل تصویر گواهی آن را ضمیمه نمایید.

11- مدرک زبان انگلیسی

اگر در یکی از آزمون های استاندارد زبان انگلیسی شرکت نموده اید و نمره حدنصاب را کسب کرده اید ، مشخصات آن را به همراه تصویر کارنامه ارسال نمایید.

 

تذکر مهم :

1- موارد 1 تا 3 الزامی است  و موارد 4 تا 11 در صورتی که داوطلبان دارای مدرک می باشند ، نسبت به ثبت اطلاعات اقدام نمایند. به رکوردهایی که مشخصات ناقص داشته یا فاقد  مدرک مورد نیاز باشد ، رسیدگی نخواهد شد.

2- اگر به دلایلی داوطلبی هر یک از موارد خواسته شده 11 گانه فوق را به صورت الکترونیکی و از طریق این سامانه نتوانست ارسال نماید ، لازم است تصاویر و مشخصات آن را در قالب فایل دیجیتال ذخیره شده بر CD  تهیه نموده و زمان مصاحبه تحویل کارشناس گروه نماید.

3- اصل مدارکی که از طریق این سامانه ارسال شده و اطلاعات آن ثبت شده است ، بایستی در زمان مصاحبه همراه داوطلب بوده و تحویل گروه مصاحبه کننده نماید.